Göksel Işıklar

Herkese Merhaba:)

İsmim Göksel Işıklar. Her ne kadar okul hayatım yazılım alanı ile başlasa da İnsan Kaynaklarına olan tutkumdan dolayı yazılımdan ufak bir sıyrılışla yaklaşık 5 yıldır hayalimdeki mesleği icra ediyorum:)

Üniversite hazırlık sınıfından itibaren İnsan Kaynakları alanı ile ilgili yoğun araştırmalar yapmamdan ve gerçek anlamda bu işe gönül koyarak tutku ile bağlanmamdan ötürü birçok firmada staj imkanı buldum.

Koton Mağazacılık İK’da başlayan staj serüvenim sırasıyla Bayer Türk Kimya , Borsa İstanbul ve Generali Sigorta İK departmanlarıyla devam etti. Arada bir de IKEA’da Denetim Stajı yaparak o alanı da deneyimleme fırsatı buldum.

Mersin Üniversitesini bitirdikten sonra yaklaşık 1 yıl Koton Mağazacılık İnsan Kaynakları departmanında İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı olarak görev aldım ve akabinde Yedek subay olarak askerliğimi tamamladım.

Şu anda 3 yıldır benim için bir okul olan , zorluğu , mücadele ruhunu ve başarıya ulaşmanın verdiği iç huzuru yaşadığım ebebek’te İşe Alım Uzmanı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda Marmara Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Tezli yüksek lisans yapmaktayım. Çalışmayı , emek vermeyi ve özellikle üniversite öğrencisi ve yeni mezun arkadaşlarıma bir şeyler katmayı çok istediğim ve sevdiğimden dolayı özel bir üniversitede önlisans İnsan kaynakları yönetimi derslerinde öğretim görevlisi olarak görev almaktayım.

Blogumda kendi hayatımdan anlatılar da yaparak emek vererek gerçekten bir şeyler elde edilebileceğini sizlere anlatmaya çalışacağım. Bu konuda bana destek olan Cenker Çetin‘e de ayrıca çok teşekkür ederim.